Pleiades® 3A Master Eğitmen

PLEİADES®

Pleiades® Sistemi ile çalışırken bilinen tekniklerin ötesinde “enerji” şifasından çok daha fazlasıyla çalışıyoruz.

Detaylı Bilgi!

BİREYSEL SEANS

Bireysel seans programı sonrası başlayan süreç her seviyede bir yenilenme sürecidir. Bu süreç içerisinde birçok geri bildirimler alınmıştır.

Detaylı Bilgi!

AKTİVASYON PROGRAMI

Her seviyede beden enerji meridyen akışını sağlıklı bir şekilde sağlayabilme ve en önemlisi aydınlanma yolculuğunuzu kolaylaştırma amaçlı bir programdır.

Detaylı Bilgi!

EĞİTİM İÇERİĞİ

Her katılımcının ilk önce frekansları birebir deneyimlemesi ve tanıması ile başlayan eğitim programı içeriği.

Detaylı Bilgi!

Aura Nedir?

Beyin nöral sinir ağının kendi bünyesinde oluşturduğu elektriksel komutlar beden sinir sistemine etki ederek bütünsel bir manyetik alan oluşturur.

  • Aura, beden merkezi sinir sisteminin komuta merkezi olan “BEYİN” organı tarafından oluşturulur.
  • Aura, tıpkı parmak izi gibi bireyden bireye ve canlıdan canlıya değişir.
  • Aura yırtılmaz, ancak bilgi işleme ve değerlendirme sistemi karışabilir.
  • ve daha fazlası…

Detaylı Bilgi!

Bilincin Frekansı

Evrenin aslı, salt ve som bir enerji okyanusudur. Okyanus ise sonsuz biçim ve şekillerde, dalgalanmaları kendi bünyesinde barındırır.

Bu dalgaların izlediği yol “FREKANS” ismini alır. Frekanslar saniyede belirli periyotlarda titreşerek belirli “BİLGİ” kalıpları oluştururlar. Frekanslar bilgi kodlarını taşıyan dalga boylarıdır. Her dalga diğer dalgalarla iletişim içindedir. Sonsuz türde bilgi, farklı kombinasyonlar da birleşerek farklı frekansları oluştururlar

  • Yani bilgi kodları farklı kombinasyonlarda bir araya gelerek yeni bilgi kodları oluştururlar ve bu durum evrende sonsuz bir şekilde tekrarlanır.

  • Evrende algılanan ve algılanmayan her “ŞEY” bu frekansların titreşimsel hareketlerinden meydana gelir.

  • ​Nasıl ki bir okyanusun dalgaları, okyanustan ayrı değilse ve okyanusla derinden, özde bağlantılı ise aynı zamanda tüm dalgalarda birbirleri ile bağlantıdadır.

  • ve daha fazlası…

Detaylı Bilgi!

Makaleler

ozcanoflaz.pleiades.com.tr sitesinde yayınlanan eğitim, aktivasyon, paylaşım, uygulama veya makalelerin hiçbiri hekiminizin size tavsiye ettiği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

ozcanoflaz.pleiades.com.tr hastalık teşhisinde ve tedavide bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya hekiminizin tedavisine müdahale etmez. Hekiminizin önerdiği ilaçları kullanıyorsanız tavsiyelere uymalısınız.

Sitemizdeki tüm uygulamalar hiçbir şekilde tedavi ve teşhis amaçlı değildir.Hiçbir şekilde hastalıklar için garanti verilemez.

Sitemizdeki tüm faaliyetler farkındalık, idrak ve anlayışın gelişmesi ve insanın kendi öz varlığını keşfetmesi amaçlıdır.