Pleiades® Seviyelerinin Anlamı

Pleiades Şifa Sistemindeki 1nci, 2nci ve 3ncü seviyeler Derken Aslında Ne Diyoruz ?

Neden Seviyeler var ve bu seviyelerin anlamı nedir ?

Öncelikle, şunu anlamalıyız ki; Enerjinin Seviyesi Olmaz! Bunu kategorilere ayıran, düşük ya da yüksek vs., gibi ayrımları bilincimiz ve zihnimiz yapar.

Sistemimizde, ilk aktivasyon ile birlikte, her seviyede bir dönüşüm başlar. Madde ve mana iç içe olduğu için, bilincimizin hazım sürecinde, yaşadıklarını kategorilere ayırmaya ihtiyacı vardır. Bizler de bu süreç (zaman) içinde adım adım, değişen, gelişen varlıklarız.

Mana boyutundan baktığımızda ise; ne doğum, ne ölüm! Her şey an da varolur. Fakat yaşamımıza (zaman, maddeye) baktığımızda, bir örnekle açıklayalım; nasıl bir bebek doğar, emekler, yürür, koşar ve büyür ise, bizim Sistemimizdeki süreçleri de böyle tanımlayabiliriz .

Bu tıpkı bir yemeğin hazırlanıp, sofraya sunumuna kadar geçen süre ve o süre içindeki seviyeler olarak tanımlaya da biliriz …

Sistemimizde de, bu süreçte, yaşadığımız olayları, enerji akışını dengeleyebilmemiz için, seviyelere (levels) ihtiyacımız vardır. Süreci daha kolay ve anlaşılır yapabilmek için de isim/ad ile tanımlamamız bir zorunluluktur.

Nasıl bir okulda, öğrenci, öğretmen ve müdür hepsini aynı isim ile çağıramıyorsak, Sistemimizdeki tanımlamalar da bu yüzden yapılmıştır ve bunlar yalnızca işaret levhalarıdır. İşaret levhalarına, o aşağıda, bu yukarıda diye tanım koyan egodur.

Eğitimlerimizde, katılımcılarımıza, bu seviye isimlerine takılmamaları gerektiğini söylüyoruz ama seviyelerin bir anlamları vardır ve bir şeyi işaret ediyorlardır, bunları açıklayalım;

Birinci Seviye, bireyin enerji akışını dengeler, her seviyede köklü bir temizlik başlatır, hem kendine ve hem başkalarına çalışma yapabilir ama anlaşılması gereken, bir başkaları bile kendileridir, kendi dönüşümünü başlatır.

İkinci Seviye, kişi daha da gelişmeye başlar. Bir bebeğin, anne kucağından kopup, yürümeye başladığı, keşifçi haline geldiği, dönüştüğü dönemi kapsamaktadır.

Master Seviyesi, anlam olarak, eğitmenliktir. Bu konuda artık belli bir bilinç ve zihin düzeyine gelen birey, şimdi kendi geçtiği süreçleri, diğer birey olma yolculuğuna çıkan kişilere aktarma sürecidir. Bunu, artık yetişmiş bireyin anne/baba olma, eğitmen seviyesine, gelmiş olması olarak da açıklayabiliriz.

Ve tüm bu yolcuyu ve tüm zorlukları tek başına yaşamış ve bu deneyim ve tecrübelerini bizlere aktaran İnsana da Grand Master diyoruz.

Sistemimizdeki işaret levhalarını iyi anlamalıyız. Bizim anlatmak istediğimiz, seviyeler arasında, aşağı, yukarı tanımları yoktur, bunu yapan yalnızca sağlıksız bir zihindir.

Videolar

ozcanoflaz.pleiades.com.tr sitesinde yayınlanan eğitim, aktivasyon, paylaşım, uygulama veya makalelerin hiçbiri hekiminizin size tavsiye ettiği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

ozcanoflaz.pleiades.com.tr hastalık teşhisinde ve tedavide bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya hekiminizin tedavisine müdahale etmez. Hekiminizin önerdiği ilaçları kullanıyorsanız tavsiyelere uymalısınız.

Sitemizdeki tüm uygulamalar hiçbir şekilde tedavi ve teşhis amaçlı değildir.Hiçbir şekilde hastalıklar için garanti verilemez.

Sitemizdeki tüm faaliyetler farkındalık, idrak ve anlayışın gelişmesi ve insanın kendi öz varlığını keşfetmesi amaçlıdır.

2019-03-09T17:39:58+03:00